top of page
ON9NZM1-drop[Converted].png

Natürel Sızma Zeytinyağı

Sıvı Altın

TriStilla_Kadın_edited.png
   TriStilla Premium Quality 

Ham, katkısız ve tamamı ilk preslenmiş İznik (Nicea) zeytinlerinden en yüksek lezzet, besin ve antioksidan seviyeleri elde edilmek amacı ile üretilir. Ağaçtan  şişeye geleneği ve işçiliğini koruyan zanaatkar yetiştiricilerimizin mahsullerini dikkatle seçer, optimum olgunlukta elle hasat ettiğini ve üretimin  her aşamasını yakından takip ederiz.

 

Bu nedenle TriStilla Zeytinyağı, en yüksek kalitede üretilir. Asidite oranı %0.2 nin üzerine çıkmaz, damakta

tatlı bir his uyandırır ve tat olarak alışkanlık yapacak derecede kendini belli eder. 

Yukarıda anlatılan üretim standartları nedeniyle zeytinlerde bulunan yararlı besin maddelerinin tamamı hiç kayıpsız yağa aktarılır. TriStilla Premium Quality Zeytinyağları  E vitamini, A vitamini, B vitamini, çinko, potasyum, bakır, magnezyum, demir, kalsiyum gibi vitaminler ve omega 3 yağ asidi bakımından çok zengindir. Bu nedenle antioksidan içeriği çok yüksektir.

TriStilla Premium Quality zeytinyağı gerek içeriği gerekse sunumu ile siz ve sevdikleriniz için sağlık, güzellik ve bilgeliğin kapısını açacak eşsiz bir armağan olarak üretilmiştir.

 

Tadı ve aromasına gösterilen yoğun ilgi nedeni ile her hasatta sürdürülebilir üretim teknikleri kullanılarak en üst kalite üretim için aynı heyecanı yaşamaya devam etmekteyiz.

TriStilla Premium Quality Zeytinyağı
bottom of page